KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8715119
nr 871 5119
Akvarell
Gustaf Larsson, signerad. -20, Amsterdam, motivet: 23x17
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:51:18
150 kr
150 kr